Hakkımızda /

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Profesyonel Mutfaklar

ŞİRKET PROFİLİ

Endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine faaliyet gösteren firmamız, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’ndeki adresinde hizmet vermektedir. Temel çalışma konularımız endüstriyel pişirme ekipmanları, endüstriyel soğutucular vb. ürünlerdir. Ayrıca paslanmaz korkuluk sistemleri alanında da hizmet vermekteyiz.

Firmamız, sektörde uzun yıllardan bu yana kazandığı bilgi birikimi ve tecrübe ile tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarında uzman ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Alanında deneyimli ve yetkin kadromuzla restaurantlar, yemekhaneler, cafeler, fabrikalar, oteller, turizm tesisleri, hastaneler, yurtlar, catering şirketleri, vb. kurum ve kuruluşlar için güvenilir ve üstün nitelikli endüstriyel ekipmanları sunuyoruz.

Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun ekipmanların tespiti konusunda tam destek sağlayarak beklentilerinizi en doğru şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Zengin ürün çeşitliliği ile tüm ekipman ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarının yanı sıra paslanmaz korkuluk sistemleri alanında da hizmet veren firmamız, konutlar, işyerleri, alışveriş merkezleri, kurum ve kuruluş binaları vb. mekanlar için şık, dekoratif ve kullanışlı paslanmaz korkuluk uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Endüstriyel mutfak ekipmanları ve paslanmaz korkuluk sistemleri alanında işinde uzman ve deneyimli bir firma ile çalışmak istiyorsanız güvenilir bir çözüm ortağı olarak sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız.Firmamız, alanındaki teknolojik yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, en modern ve en güncel ürünleri sizlerin hizmetine sunmakta ve sürekli yenilenen ve gelişen bir ürün portföyü ile sizlere hizmet vermektedir.VİZYONUMUZ

 • Üstün nitelikli ürünlerimizle müşterilerimizin ilk tercihi olmak
 • Uzman kadromuzla talep ve ihtiyaçlarınızı doğru analiz etmek, ihtiyaçlarınızı tam karşılayan ürünleri sunmak
 • Siparişlerinizi taahhüt edilen sürede ve istenen nitelikte teslim etmek

MİSYONUMUZ

 • Sektörde uzun yıllardan bu yana kazandığımız bilgi birikimini işlerimize en doğru şekilde yansıtmak
 • Alanımızdaki gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir anlayışla hizmet vermek
 • Kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlarla hizmet vererek daimi müşteri memnuniyeti sağlamak

BENERİNOKS

BENERİNOKS
YILLARIN TECRÜBESİ İLE...

Ankara İvedik Organize Sanayi Sitesi'nde hizmet veren firmamız, profesyonel mutfak cihazları ve ekipmanları konusunda zengin ürün çeşidi ve alternatif mutfak ekipmanları konusunda imalat, tedarik ve satış yapmakta, profesyonel mutfak kurulumunuzda ihtiyacınız olan ürünleri sunmaktadır.

ENDÜSTRİYEL MUTFAK CİHAZLARI VE EKİPMANLARI

Restoranlar, Oteller, Hastaneler, Okullar, Sanayi Firmaları, Şirketler ve tüm kullanıcılar için endüstriyel mutfak cihazları ve ekipmanları ile hizmetinizdeyiz. Pişiriciler ve Soğutucular başta olmak üzere tüm endüstriyel mutfak ürünlerinde son model ve en yeni teknolojik cihazlarla marka değerinizi yükseltiyoruz.

PASLANMAZ KORKULUKLAR

Benerinoks olarak mekanlarınıza estetik katan paslanmaz korkuluk tasarımları ve imalatı konusunda da hizmet veriyor, inşaat ve dekorasyon projelerinizde size özel çözümler sunuyoruz.Paslanmaz çelik korkuluk, ve paslanmaz çelik camlı korkuluk çeşitlerimizle geniş ürün seçeneklerimiz tüm kullanıcıların hizmetindedir.

BENERİNOKS ENDÜSTRİYEL MUTFAK SANAYİ

 • Ağaç işleri San. Sit. 1372 (Eski 599) Sk. No:17/A İvedik Organize Sanayi Yenimahalle-ANKARA
 • Tel: 0312-395 07 40
 • Fax: 0312-395 07 41
 • GSM: 0532-644 92 93
 • Email: benerinoks@hotmail.com